Учні Нижньосірогозької школи вибороли срібло і бронзу на Кубку Європи з карате серед юніорів

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 25.11.2018 21:40
  • 0

Вікторія Сидорчук і Данило Троцковець стали на найвищі сходинки п’єдесталу на змаганнях у Варшаві

З 24 по 25 листопада у Варшаві проходив Кубок Європи з кіокушин карате серед юніорів і ветеранів (European Junior and Seniors Cup). Це відкритий турнір для всіх версій кіокушин карате.

У чемпіонаті взяли участь представники WKB, IKO Matsushima, WKO, Kyokushin-kan, IFK, IKAK, IKO Catalunya, IKO Matsui, IKO Nakamura з 19 країн, а це 450 спортсменів.

Вихованці Віталія Лежнюка, учні Нижньосірогозької школи Вікторія Сидорчук та Данило Троцковець привезли з Чемпіонату бронзові нагороди. Ще двоє вихованців тренера, учні Іваніської гімназії, які тренуються в Нижніх Сірогозах, Денис і Дмитро Дучинські повернулися додому зі срібними медалями.