На Херсонщині відбулася знакова спортивна подія — вперше після звільнення правобережної частини області провели Кубок Херсонщини з футболу серед громад під гаслом “Єдність, Стійкість, Відновлення!”.

Хто повідомляє: про це йдеться в повідомленні в Telegram-каналі Олександра Прокудіна.

У турнірі взяли участь шість команд із різних громад області. Змагання подарували вболівальникам яскраві матчі, красиві комбінації, напружену боротьбу та справжні футбольні емоції.

Шикування команд. Фото: Олександр Прокудін / TelegramШикування команд. Фото: Олександр Прокудін / Telegram

Переможцем Кубка стала команда Херсонської громади. Друге місце посіла Великоолександрівська громада, а бронзові нагороди виборола команда Білозерської громади.

Нагороди для учасників турніру. Фото: Олександр Прокудін / TelegramНагороди для учасників турніру. Фото: Олександр Прокудін / Telegram

Окрім командних відзнак, організатори нагородили футболістів у персональних номінаціях — визначили кращого гравця, захисника, воротаря та бомбардира турніру.

Перемжці турніру. Фото: Олександр Прокудін / TelegramПеремжці турніру. Фото: Олександр Прокудін / Telegram

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін привітав переможців та подякував усім учасникам за спортивний дух і незламність. Також він висловив вдячність Асоціації футболу Миколаївської та Херсонської областей за сприяння в організації змагань.

Турнір став не лише спортивною подією, а й символом відновлення, єдності та стійкості громад Херсонщини.

Команди учасники змагань. Фото: Олександр Прокудін / TelegramКоманди учасники змагань. Фото: Олександр Прокудін / Telegram

Звідки ви читаєте наше видання Нижні Сірогози.Сity?
Це анонімно та безпечно.
Вільна територія України
69%
Окупована територія України
31%
всього голосів: 324
Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися