До України в межах чергового обміну полоненими повернулися військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Державної спеціальної служби транспорту.
Хто повідомляє: про це повідомив Президент України Володимир Зеленський повідомив.
За словами Президента, додому вдалося повернути 160 військовослужбовців, які перебували в неволі ще з 2022 року.
“Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року”, — зазначив глава держави.
Серед звільнених — військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони брали участь в обороні Маріуполя та “Азовсталі”, а також виконували бойові завдання на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Обмін полоненими, 26.06.2026. © Володимир Зеленський / Facebook
Президент подякував команді, яка щодня працює над поверненням українців із полону, а також військовим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд.
Обмін полоненими, 26.06.2026. © Володимир Зеленський / Facebook
“Пам’ятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних”, — наголосив Володимир Зеленський.
Обмін полоненими, 26.06.2026. © Володимир Зеленський / Facebook
Україна продовжує роботу над звільненням усіх своїх громадян, які залишаються в російському полоні, використовуючи дипломатичні механізми та переговорний процес за підтримки міжнародних партнерів.