Стартував перший тур Кубку Сірогозщини з футболу пам’яті підпільників І.Д.Височина та М.В.Купрія

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 13.04.2019 20:25
  • 0

Учасники змагань — аматорські футбольні команди

13 квітня в Нижніх Сірогозах на стадіоні “Скіф” було зіграно матч 1-го туру Кубку Нижньосірогозького району з футболу пам’яті земляків-підпільників І. Д. Височина та М. В. Купрія.

Зустрілися команди “Старт” (збірна Першопокровки та Дем’янівки) та “Тарпан” (смт Нижні Сірогози).

З перших хвилин нижньосірогозці розпочали активну гру на половині суперника. І вже на 6-й хвилині «тарпанівцю» Олексію Бородатову вдалося забити гол у ворота суперника. Після цього темп гри дещо знизився, а атаки до воріт суперників не принесли очікуваного голу жодній з команд. Тож перший період закінчився з рахунком 1:0 на користь нижньосірогозців.

Другий період почався з “розкачки” обох команд, що тривала майже до його завершення.

Лише на 71-й хвилині гравцю “Старта” Валентину Верхоляку вдалося зрівняти рахунок. Він забив гол у ворота “Тарпана”. Тож нижньосірогозці активізували гру, і вже через 14 хвилин, на 85-й хвилині гри Сергію Боровику вдалося забити гол у ворота «Старта», і вивести свою команду вперед.

Таким чином “Тарпан” переміг “Старт” з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що 20 квітня відбудеться 2-й тур Кубку Нижньосірогозького району з футболу пам’яті земляків-підпільників І. Д. Височина та М. В. Купрія. Зустрінуться команди “Хлібороб” (Нижні Торгаї) і “Старт” (збірна Першопокровки і Дем’янівки).