Нижньоторгаївський ФК “Хлібороб” — перший в історії володар Кубка “Ліги Приазов’я” з футболу

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 12.05.2019 21:26
  • 0

За почесний спортивний приз футбольної “Ліги Приазов'я”, за олімпійською системою з вибуванням після першої поразки, змагалося 8 команд

Футбольні турніри новоствореної “Ліги Приазов'я” стартували 14 квітня нинішнього року.

— “Хлібороб” (Нижні Торгаї, Нижньосірогозський район);

— “Дружба” (Зелене, Новотроїцький район).

Обслуговували матчі суддівські бригади з Новотроїцького, Нижніх Сірогоз та Скадовська.

У фінал “Ліги Приазов'я” Херсонщини вийшли футбольні клуби “Світанок” (Сиваське) і “Хлібороб” (Нижні Торгаї).

Команда “Хлібороб”

Команда “Світанок”

Оскільки команди з Генічеську в розіграші участі не брали, організатори вирішили провести фінал на нейтральному полі з хорошим стадіоном — матч пройшов 12 травня у Генічеську на стадіоні “Будівельник”.

Шикування команд-учасниць

В середині першого тайму “Світанок” вийшов уперед, нанісши влучний удар у ворота “Хлібороба”. Відзначився Олександр Солтан, який “довів до логічного завершення” флангову атаку. Це мобілізувало нижньоторгаївців — вихованців Ігоря Бездольного. Вони почали більш активно грати у наступі, що змусило сивашців відступити на свою половину. Однак гравцям “Світанка” не вдалося реалізувати колективні зусилля по захисту своїх воріт. Вони порушити правила у власному карному майданчику. Суддя призначив пенальті у їх ворота. Шанс зрівняти рахунок вдало реалізував гравець “Хлібороба” Кирило Маркетан, який забив гол у ворота суперників. Тож на перерву команди пішли з нічийним рахунком 1:1.

Другий тайм так і не визначив лідера. Навіть небезпечні атаки до воріт суперників з обох боків не увінчалися успіхом, і фінальний свисток арбітра зафіксував завершення гри з нічийним рахунком 1:1.

Тож настав час футбольної лотереї. У серії післяматчевих 11-метрових більш влучними виявилися гравці “Хлібороба”. Голи у ворота “Світанка” забили Кирило Маркетан, Іван Горошко, Роман Мізернюк і Василь Борисов.

У свою чергу голкіпер “Хлібороба” Володимир Кобзев відбив два пенальті суперників.

Відео зі сторінки ФК “Хлібороб” у Facebook

Тож серією 11-метрових з рахунком 4:3 виграв “Хлібороб”.

Загальний рахунок матчу 5:4 на користь нижньоторгаївського “Хлібороба”, який став першим володарем почесного спортивного трофею футбольної “Ліги Приазов'я”.